You don't have javascript enabled. Good luck with that.

امضاي تفاهم نامه مشترك سازمان پارك ها و فضاي سبز شهرداري با نمايشگاه بين المللي اصفهان

1396/05/01

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان از امضای تفاهم نامه مشترک سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اصفهان با شرکت نمایشگاه های اصفهان خبر داد.

به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، رسول محققیان در این باره گفت: این تفاهم نامه با هدف توسعه همکاری های دوجانبه در راستای برگزاری هر چه بهتر سمینارها و نمایشگاه های بین المللی مرتبط با فضای سبز شهری به امضا رسید.

وی ادامه داد: بر اساس این تفاهم، توانایی ها و ظرفیت های شرکت نمایشگاه ها و سازمان پارک ها در راستای ایجاد تحول در رویدادها و امور مرتبط با حوزه فضای سبز مورد استفاده قرار می گیرد.

محققیان با بیان این که موضوع این تفاهم نامه برای اولین بار در کشور، اتفاق می افتد، افزود: بر اساس این تفاهم، دبیرخانه نمایشگاهی فضای سبز اصفهان تشکیل شده و از این پس با هماهنگی نهادهای مربوطه اقدامات هماهنگ تر و هدفمندتری برنامه ریزی و اجرا خواهد شد.

وی اضافه کرد: تبادل بانک های اطلاعاتی، دعوت از شرکت های داخلی و خارجی، تلاش مشترک در راستای ارتقای سطح کیفی نمایشگاه های این حوزه، استفاده از توان، تجربه و تکنیک دیگر کلان شهرها در موضوع فضای سبز، تبادل نظر با سازمان های فضای سبز شهرداری های کشور، استفاده مؤثر از ظرفیت کارگاه ها و سمینارهای علمی و تخصصی این حوزه از جمله دیگر محورهای این تفاهم نامه و مذاکرات پیرامون آن است که بی شک نتایج آن، هم در نمایشگاه و هم در بهبود فضای سبز شهری خود را نشان خواهد داد.