You don't have javascript enabled. Good luck with that.

حضور 120 مشاركت كننده در پنجمين نمايشگاه گل و گياه، گياهان دارويي و فضاي سبز شهري، ماهيان و پرندگان تزييني

1395/01/28

پنجمین نمایشگاه تخصصی گل و گیاه، گیاهان دارویی و فضای سبز شهری، ماهیان و پرندگان تزیینی که از اول تا ششم اردیبهشت سال جاری در محل برگزاری نمایشگاه های استان اصفهان در کنار پل شهرستان برگزار می شود، با حضور 120 مشارکت کننده همراه خواهد بود.   

به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، این نمایشگاه در فضایی به مساحت 9000 متر مربع با حضور مشارکت کنندگانی از استان های البرز، همدان، مرکزی، مازندران، گیلان، کردستان، فارس، خراسان رضوی، تهران، اصفهان و آذربایجان شرقی کلید می خورد.

شرکت های حاضر در نمایشگاه امسال در زمینه های گل و گیاه آپارتمانی، گیاهان دارویی و داروهای گیاهی، گل آرایی، درختچه های تزئینی، انواع خاک، کود، سم و بذر، ماهی ها و پرندگان تزئینی و تجهیزات گلخانه ای به نمایش محصولات و خدمات خود می پردازند. همچنین انجمن ها و نشریات مرتبط تخصصی نیز حضور فعالی در این رویداد خواهند داشت.

حضور پر رنگ شرکت های داروسازی گیاهی، همکاری نزدیک و اثربخش سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اصفهان، تفکیک کامل سالن ها بر اساس موضوعات، اضافه شدن زیرگروه پرندگان تزئینی به عنوان و زمینه فعالیت های نمایشگاه و اضافه شدن بیش از یک سالن به متراژ نمایشگاه از تفاوت های شاخص این دوره محسوب می شود.

همچنین برگزاری همایش "شناخت گیاهان دارویی دارای جنبه تجاری و خواص آنها" در روز دوم اردیبهشت از ساعت 18 الی 19:30 با حضور رییس انجمن گیاهان دارویی ایران (شاخه اصفهان) از جمله برنامه های جانبی این نمایشگاه است.

نمایشگاه مذکور در ساعات بازدید 15 تا 22 میزبان حضور عموم علاقه مندان به ویژه مخاطبان خاص است. بازدیدکنندگان عزیز می توانند انواع گیاهان دارویی و داروهای گیاهی را در سالن شیخ بهایی، انواع گل و گیاه و ماهیان تزیینی را در دو سالن میرداماد و نقش جهان و نمونه های زیبای پرندگان تزیینی را در سالن نصف جهان مورد بازدید قرار دهند.