http://floplant.ir/sites/isfahanfair.ir/floplant.ir/contents/pms_item/4328_itemText.htmlstring(2284) "

شهردار اصفهان گفت: نمایشگاه گل و گیاه و گیاهان دارویی، فضایی تخصصی است که در بخش فرهنگ سازی استفاده از گیاهان دارویی به جای استفاده از محصولات دارویی بسیار مؤثر و هدفمند عمل کرده است.

به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، مهدی جمالی نژاد پس از بازدید از نمایشگاه اظهار داشت: این نمایشگاه سعی دارد در بخش ارایه و معرفی گیاهان دارویی به مردم به بهترین شکل ممکن وارد عمل شود و جدیدترین تکنولوژی ها را نیز به نمایش بگذارد.

وی با اشاره به این که شعار " اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" در استفاده از دانش بومی و فناوری های ملی نمود دارد، افزود: در این نمایشگاه محصولات و دستاوردهای خوبی در راستای این دو مؤلفه مشاهده می کنیم که در نهایت به بهبود فضای شهر و محیط زیست کمک می کند.

شهردار اصفهان اعلام کرد: حضور قوی و فعال مجموعه های وابسته به شهرداری اصفهان از جمله سازمان پارک ها و فضای سبز، سازمان میادین و سازمان مدیریت پسماند، باغ پرندگان، بازار گیاهان دارویی و بازار گل و گیاه به فرهنگ سازی و اطلاع رسانی به مردم کمک شایانی خواهد کرد.

گفتنی است پنجمین نمایشگاه تخصصی گل، گیاه، گیاهان دارویی، فضای سبز شهری، پرندگان و ماهی های تزیینی از 1 تا 6 اردیبهشت طی ساعات 15 تا 22 در محل نمایشگاه های استان واقع در پل شهرستان دایر است. 

"