You don't have javascript enabled. Good luck with that.

فهرست عناوين همايش هاي تخصصي نمايشگاه گل و گياه اعلام شد/ افزايش سطح كيفي نمايشگاه با برگزاري همايش هاي تخصصي

1395/01/31

پنجمین نمایشگاه تخصصی گل و گیاه، گیاهان دارویی و فضای سبز شهری- ماهیان و پرندگان تزیینی از اول اردیبهشت ماه در شرایطی کلید می خورد که سازمان های مرتبط، با برگزاری چند همایش در حاشیه این رویداد، مخاطبان این نمایشگاه را به سمت هرچه تخصصی تر شدن سوق می دهند.

به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، در مدت شش روز برگزاری نمایشگاه گل و گیاه اصفهان سه همایش با موضوعات نحوه برخورد و استفاده از طب سنتی و گیاهان دارویی برپا خواهد شد.

با توجه به افزایش اقبال عمومی به طب سنتی و بهره گیری از گیاهان دارویی و داروهای گیاهی، برگزاری این همایش ها با هدف آموزش همگانی و ارتقای دانش عمومی درباره نحوه صحیح استفاده از گیاهان دارویی و داروهای گیاهی طراحی شده است.

بر این اساس همایش"فرصت ها و تهدیدهای سلامت از نگاه طب سنتی" با ارایه دکتر مهدی فهیمی، رییس موسسه بین المللی طب سنتی ایرانیان ماد در ساعت 18 روز دوم برگزاری نمایشگاه و همایش "شناخت گیاهان دارویی دارای جنبه تجاری و خواص آنها" در ساعت 18 روز سوم اردیبهشت با حضور دکتر زینلی، رییس انجمن گیاهان دارویی ایران (شاخه اصفهان) و همایش "استراتژی توسعه گیاهان دارویی در ایران" در ساعت 17 روز پنجم نمایشگاه مورخ پنجم اردیبهشت توسط دکتر خیراندیش رییس انجمن تحقیقات حجامت ایران در محل سالن همایش های نمایشگاه های استان برنامه ریزی شده است.

پنجمین نمایشگاه گل و گیاه، گیاهان دارویی و فضای سبز شهری و ماهیان- پرندگان تزیینی از اول تا ششم اردیبهشت در ساعات بازدید 15 تا 22 در محل برگزاری نمایشگاه های استان اصفهان در کنار پل شهرستان میزبان متخصصان و عموم علاقه مندان است.